art deco

Ślub w stylu Wielkiego Gatsbiego? Czemu nie! Kto nie chciałby przenieść się w czasy wielkich balów, piór, cekinów, złotych dodatków i ogromnego przepychu, gdzie noc tętniła życiem! Klimaty lat dwudziestych i trzydziestych umieściłyśmy na złotym papierze, dodatkowo wzmocnionym czarnym podkładem. Wszystko wykonane z wysokiej jakości papierów, w naszej czarnej kopercie ze złotą banderolą – niech się świeci!

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papier złoty 250 g z podkładem czarnym 320 g, koperta autorska czarna 170 g, banderola złota z motywem zaproszenia

Cena zaproszenia: 11 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.