geometryczne

W matematyce siła! Wiadomo. Opierając się na geometrycznych kształtach, bez wymyślnych obliczeń, całek, funkcji i pochodnych, wyszło pełne pastelowych kolorów, zapisane w rombie, geometryczne zaproszenie! A no i jest niezwykły dodatek – srebrzenia! Zobaczcie jak pięknie lśnią w białej, personalizowanej kopercie z srebrną wklejką!

Wymiary: 145×145 mm
Materiał: papeteria – papier biały gładki 300 g, uszlachetnienie folia matowa, elementy srebrzone, koperta 155×155 mm biała gładka

Cena zaproszenia: 17 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie), zamówienie od 50 szt.

Cena dodatkowych kart: 5 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.