gold brush

Nowoczesna typografia na kremowym, fakturowanym papierze z nietypowym uszlachetnieniem. Elementy malowanego ręcznie złota ozdabiają karty papeterii i koperty – mienią się i błyszczą przykuwając oko. No i do kompletu piękna piaskowa koperta z personalizacją – tak prezentuje się papeteria gold brush.

Wzór możesz zamówić tutaj, korzystając z prostego formularza.

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papier kremowy fakturowany 265 g, ręczne złocenie, koperta piaskowa 120 g z ozdobnym wnętrzem

Cena zaproszenia: 11 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie, personalizacja koperty dodatkowo płatna, 2zł za szt.).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.