gold flower

Tu główną rolę gra kwieciste złocenie, ale nie byłybyśmy sobą, gdyby tylko ono miało budować to zaproszenie. Dlatego złocenie uszlachetnia niezwykły papier, ekologiczny, sztywny i lekko szorstki w dotyku, o winnym, brudnoróżowym kolorze. Do tego ciemna, burgundowa koperta z ozdobnym wnętrzem i dodatki na tym samym ekologicznym papierze w kolorze kremu z drobnymi wtrąceniami. 

Zamów w prosty sposób przez formularz.

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papier eko 350 g, w kolorze brudnoróżowym i kremowym, koperta Port Wine z ozdobną wkładką.

Cena zaproszenia: 12 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.