koronka

Udowodnimy pewnie jeszcze nie raz, że biały to też kolor, a biały nadruk to coś niesamowitego. Tym razem na przykładzie motywu koronki – perfekcyjnie wydrukowana na papierze kraftowym, wygląda jak żywa. Do tego banderola ze sznurkiem zamyka całość. Nawet nasze babcie za tak oryginalną koronkę byłyby z nas dumne! Zobaczcie, jak wyglądają dodatki do tego zaproszenia tutaj.

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papeteria – papier eko kraftowy 250 g, koperta autorska kraftowa 170 g, ozdobna banderola szerokość 7 cm, sznurek z winietką

Cena zaproszenia: 17 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 5 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.