marmur

Ten wzór pokazuje, że czasem warto się poradzić:) Wybraliście między złotem a srebrem i tak postała nasza wersja marmurowego stylu. Dodatkowo, wykończona folią, tak delikatną w dotyku, że nie chce się puszczać z rąk tego zaproszenia. A wszytko zamknięte w kopercie półprzeźroczystej, bo widok jest piękny i niech cieszy oko bez przerwy:)

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papier biały gładki 300 g, folia soft skin, złocenie, koperta autorska biała 170 g, banderola z motywem zaproszenia z półprzeźroczystej kalki

Cena zaproszenia: 16 zł/szt. (jedna karta zaproszenia + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie), zamówienie od 50 szt.

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu – karty dodatkowe bez złocenia).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.