Przyborowo 11

Para zakochanych pod ogromnym drzewem: trochę jak z innego wieku, ze starych czasów, gdzie parki pełne były spacerujących pod ramię par. Inspiracją do tego wzoru było niezwykłe miejsce, Przyborowo 11, gdzie pod takim drzewem niejedna para ślubowała i ślubować sobie będzie miłość. Papier w kolorze kości słoniowej z ciemnozieloną grafiką i tekstem napisanym fontem w dawnym stylu, tył karty z kolejnego papieru, tym razem w kolorze sekwoi. Do tego koperta ciemnozielona, z kremową wklejką i lakiem w odcieniu starego złota. 

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: zaproszenie: papier fakturowany kremowy 300 g, tył papier ciemnozielony 300 g, rsvp: papier kremowy 300 g, koperta ciemnozielona z ozdobną wkładką.

Cena zaproszenia: 11 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie, lak dodatkowo płaty 4 zł za szt.).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu – karty dodatkowe bez złocenia).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.