vintage

Uwielbiamy łączyć różne struktury i papiery, a tym razem użyłyśmy aż trzech rodzajów starannie wyselekcjonowanych papierów: w 100% pochodzący z recyklingu papier karty zaproszenia oraz dwa papiery barwione w masie kart dodatkowych, a wszystko to dla podkreślenia stylu vintage. Samo zaproszenie ubogaciłyśmy ozdobnym tyłem z postarzonym ornamentem, za każdym razem innym, niepowtarzalnym. I jeszcze do tego nasza autorska koperta, płowa o gramaturze aż 240 g, po prostu pięknie!

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papeteria – papier gładki recyklingowy 250 g, 2x papier barwiony w masie 250 g, koperta płowa autorska 240 g

Cena zaproszenia: 12 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.