zielnik

Na zielonej łące raz, dwa, trzy… Wszyscy znamy dziecięce rymowanki i słodki czas beztroskiej zabawy. Taką zieloną łąkę pełną ziół i polnych kwiatów przeniosłyśmy na papier, tak na zachętę, bo ślub plenerowy na łące to byłoby coś pięknego! Cynkowe naczynia, jutowe worki, pęki pachnących, suszonych ziół, czujecie już ten klimat?

Wymiary: 145×145 mm mm

Materiał: papier biały fakturowany 250 g, koperta autorska zielona 155×155 mm, banderolka z motywem zaproszenia

Cena zaproszenia: 12 zł/szt. (jedna składana karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu).

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.