odlotowe

Lubimy latać! Latając, czy nawet spadając, przychodzą do głowy ciekawe pomysły. Odlotowe zaproszenie, z drobnymi detalami, szczegółami, zamknęłyśmy z granatowym etui, a wszystko przewiązane sznurkiem z drewnianym samolocikiem. Dla par, które wiedzą, że ślub to początek lotu w nieznane!

Wymiary: 100×220 mm

Materiał: papeteria – wnętrze zaproszenia, papier biały gładki 300 g, etui – papier granatowy 300 g, samolocik – sklejka

Cena zaproszenia: 11 zł/szt. (2 karty zaproszenia w granatowym folderze z personalizacją)

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.