złoty pył

Zaproszenie oprószone złotem. Fakturowany papier, prosta typografia i złocenie, ręcznie wykonane, za każdym razem minimalnie inne, delikatne jak pył. Koperta w kolorze nude, metalizowana ze złotą poświatą uzupełniona ozdobną wkładką, także z papieru mieniącego się złotem. Do tego karty zaproszenia otulone półprzeźroczystą kalką – za dużo? Patrząc na tak złożoną całość wcale nie mamy odczucia przesady, wręcz przeciwnie, wiemy że to bardzo zgrany zestaw 🙂

Zamów w prosty sposób przez formularz.

Wymiary: 145×145 mm

Materiał: papier fakturowany 265 g, koperta w kolorze nude, metalizowana z ozdobną wkładką, karty zaproszenia zamknięte w półprzeźroczystej kalce.

Cena zaproszenia: 13 zł/szt. (jedna karta zaproszenia z personalizacją + koperta: z przewiązaniem, ozdobnym wnętrzem lub banderolą, jeśli występuje w danym projekcie).

Cena dodatkowych kart: 3 zł/szt. (np. z RSVP, informacją o prezentach, zakwaterowaniu gości, mapą dojazdu), karta ze złoceniem: 5 zł/szt.

Projekt mapy:  50 zł (prosimy o podanie adresów: USC lub kościoła oraz miejsca przyjęcia (ewentualnie zakwaterowania gości) oraz link do map z https://maps.google.pl z wyznaczoną sugerowaną trasy przejazdu.

Warianty językowe: 50 zł (prosimy o przesłanie obcojęzycznego tekstu zaproszenia. Tłumaczenie w naszej gestii wyceniamy indywidualnie).

Pamiętajcie!

Tekst prezentowany na zaproszeniach jest jedynie przykładowy i  może być zmieniony  bezpłatnie, o ile jego długość będzie porównywalna z tekstem oryginalnym i układ graficzny pozwoli na wprowadzenie zmian.

W każdym z wzorów zaproszeń można wprowadzić zmiany (bezpłatne lub odpłatne w zależności od ich skali): rodzaju i koloru koperty, wyglądu wklejki, koloru i kroju czcionki, elementów dodatkowych: banderoli, przewiązania itp.

Do każdego wzoru zaproszenia przygotowujemy wszelkie dodatki utrzymane w stylistyce kolekcji: winietki, tablo z rozpiską gości, menu, numery stołów, etykietki do podziękowań dla gości i same podziękowania – patrz zakładka DODATKOWO.